Prečo my a prečo si vybrať riešenie práve od nás?

Vyžiadať ponuku na mieru
sidlo-herz-bernolakovo

Moderné, ekologické, s inteligentným riadením, komfortné a ľahko ovládateľné – to všetko sú kotly z dielne HERZ. Stojí za tým 125 rokov skúseností.

Poznáte výrok: „Cesta je cieľ“?
Silný odkaz od slávneho čínskeho filozofa a politika Konfucia dáva zmysel aj dnes, tisícky rokov neskôr.

Možno práve s touto filozofiou založili dvaja priatelia Viktor Lehner a Franz Gebauer v roku 1896 malú spoločnosť, ktorá sa s 12 zamestnancami pustila s nadšením do výroby prvých ventilov. Podmienky náročné. Pieskové formy a žiadne výkresy.

Confident,And,Successful,Team.,Group,Of,Young,Modern,People,In

Základnou podmienkou pre výber zamestnancov do výroby boli silné a svalnaté nohy. Väčšina obrábacích strojov išla totiž na ľudský pohon, bolo treba skutočne dobrú kondičku, ak sa mal človek každý deň úspešne prešliapať až k fajrontu????. A že im to šliapalo viac ako dobre, potvrdzuje fakt, že po 10 rokoch zamestnávali 300 ľudí a v ponuke mali tisíce produktov od ventilov, armatúr pre vodu, paru, ale aj výčapné zariadenia, záhradné fontánky, kúpeľňové kachle, lustre a svietidlá, vyrobené z mosadze.

Viktor a Franz by sa určite s hrdosťou dívali na cestu, ktorou ich kedysi maličký podnik prešiel, kým sa stal lídrom vo svojej oblasti aj ďaleko za hranicami Rakúska. 

Výroba kotlov na biomasu začala v roku 1970 a pokračuje úspešne až do dnes. Doteraz bolo vyvinutých 16 produktových rád kotlov, a vývoj pokračuje. Naše výskumné a vývojové pracovisko využíva  skúsenosti z praxe a všetky takto získané poznatky zúročuje v inováciách nových generácii kotlov. Aj dnes sú pripravené pre zákazníkov technológie budúcnosti. 

V spoločnosti HERZ pôsobí 3500 odborníkov v rôznych oblastiach v 12 európskych krajinách, v 50 dcérskych spoločnostiach a vyrába sa v 40 fabrikách, z ktorých sú dve určené pre výrobu kotlov na biomasu.

Na Slovensku začal HERZ svoju cestu v roku 1994. O zákazníkov sa stará 40 zamestnancov, ktorí pracujú v regiónoch priamo so zákazníkom. Naši odborníci a sortiment s viac ako 5000 produktov nám dáva priestor vyriešiť vaše akékoľvek očakávania.

  • navrhneme vhodné riešenie
  • nakreslíme výkres kotolne
  • spracujeme cenovú ponuku
  • nastavíme optimálne parametre pre prevádzku
  • zabezpečíme pravidelný servis
  • garantujeme dostupnosť náhradných dielov 15 rokov
Kontakt

Nechajte nám správu