HERZ

Kotol na biomasu je dlhodobá investícia a preto si treba správne zvoliť, od koho ho zakúpite.

Výber kvalitného kotla na biomasu je veľmi dôležitý. Treba byť preto obozretný a zvoliť kvalitný produkt a predajcu, ktorý má bohaté skúsenosti a zároveň aj bezproblémový servis a prozákaznícky prístup. To všetko nájdete práve v HERZ.

HERZ

 

 

História firmy HERZ siaha až do roku 1896. Výroba kotlov na biomasu začala v roku 1970 a pokračuje úspešne až do dnes. Doteraz bolo vyvinutých 16 produktových rád kotlov, a vývoj pokračuje.

HERZ si v priebehu rokov vybudoval svoju pozíciu ako špecialista na systémy obnoviteľnej energie. Kladieme veľký dôraz na moderné, cenovo výhodné a ekologické vykurovacie systémy s najvyšším komfortom a užívateľskou prívetivosťou.

S najnovšími vykurovacími systémami na pelety a drevnú štiepku do 1500 kW (do 4500 kW v kaskádovej prevádzke) a kotlami na splyňovanie dreva do 40 kW, ponúkame v HERZ kompletný sortiment moderných, cenovo výhodných a ekologických vykurovacích systémov s najvyššou úrovňou komfortu a užívateľskej prívetivosti.

Systémy HERZ je možné použiť pre rodinné domy, bytové domy, veľké budovy, hotelové komplexy a tiež na vykurovanie celých mestských častí.

Pelety
kotly-na-biomasu

 

 

HERZ ponúka kvalitný produkt, s dlhou životnosťou, úsporný, efektívny a spoľahlivý. Vďaka skúsenostiam z viac ako 500 jedinečných realizácií po celom Slovensku, vám vieme poradiť optimálny spôsob riešenia zdroja pre vykurovanie a ohrev teplej vody bez ohľadu na to, či sú vaše podmienky ideálne, alebo si vyžadujú individuálny prístup.

Kvalitu produktov HERZ potvrdzuje množstvo ocenení. Ocenenia sú pre spoločnosť a jej zamestnancov motiváciou pokračovať v intenzívnom výskume a vývoji v inovačnom centre v rakúskom Pinkafelde a vo vytváraní ďalších vysokokvalifikovaných pracovných miest v tejto oblasti.

Vo výskumnom centre v Pinkafelde máme testovacie pracoviská (s 8 komínmi) pre vývoj moderných kotlov na biomasu a vykurovacích systémov.

Prebieha tu aj vývoj tepelných čerpadiel a testovanie solárnych systémov a hydraulických komponentov.

Aj vďaka tomu sú dnes pre zákazníkov pripravené technológie budúcnosti.

Ako odborníka na výrobu kotlov na biomasu a tepelných čerpadiel je pre nás prioritou zohľadňovanie environmentálnej situácie, ekológie a ochrany životného prostredia. Naším cieľom je dodávať našim zákazníkom a partnerom kotly a tepelné čerpadlá na biomasu, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, najlepším komfortom a maximálnou účinnosťou. Sme radi, že môžeme vyrábať také systémy, ktoré spĺňajú všetky tieto vlastnosti.